KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12277239
nr 1227 7239
Lennart Gram (1910-1996), Sverige. Modell, signerad. Olja på duk, 65x54
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:29:20
100 kr
150 kr